Kurumsal SEO Uzmanı » RiiRi Dijital

Kurumsal SEO Uzmanı

Kurumsal siteler bazı sektörler için özellikle olmazsa olmaz haline gelmiştir. Internet satışları ve bulunabilirlik açısından otoriter sitelerin dijital ortamda da varlığını göstermeleri gereklidir. Sektörü ile alakalı anahtar kelimelerin Google aramalarında üst sıralarda olması o firmanın dijital olarak ta öncü bir firma olduğunu gösterir.

Firmalar nasıl üst sıralara çıkar

Google belirli algoritmalar ile çalışır. Online olarak aktif milyonlarca sitenin ve bu sitelerin alt sayfalarını belirli bir düzene göre sıralar. Bu algoritmaları anlamak ve Google’da üst sıralara çıkma hizmeti zamanla mesleki bir otorite almıştır ve Seo uzmanı kişilerin icra ettiği bir hizmet olmuştur. Sitelerin Google bakış açısına göre düzenlenmesi ve algoritmalara uygun hale getirilerek yapılan Seo çalışmaları bütününe Arama Motoru Optimizasyonu, yani SEO seçilmiştir.

Kurumsal web sitelerin üst sıralarda yer alması tamamen profesyonel SEO çalışmaları ile yapılmaktadır. Zamanla fark edilmiştirki maliyeti Google AdWords’ten daha düşük olmasına rağmen daha büyük bir verim alınmıştır.

 


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...